Seçili Ürünlerde %60'a varan İndirim / ÜCRETSİZ KARGO

KUMAŞLARIMIZ

Organik Pamuk

Organik pamuk, toprakların, ekosistemlerin ve insanların sağlığını korur. Sertifikalı Organik Pamuk, toksik kumaş işlemleri içermez ve sentetik pestisit, herbisit ve GDO'lu tohumların kullanımını ortadan kaldıran organik uygulamalarla yetiştirilir.

Tüm organik pamuk ürünlerimiz Global Text ile Standard (GOTS) sertifikasına sahiptir.

Keten

Keten, tarım veya işleme aşamasında herhangi bir toksik kimyasal kullanılmadan yetiştirilen ketenden gelir ve bu nedenle daha sürdürülebilir bir seçenektir. Organik keten, üretilen ketenin sadece %1'ini oluşturması ile Mare Style'ı farklılaştıran bir özelliktir.

Geri Dönüştürülmüş Polyester

Geri dönüşüm, mevcut malzemeleri daha uzun süre kullanımda tutar ve yenilerine olan talebi azaltır. Atıkları azaltma ve daha sürdürülebilir ürünler yaratmak amacı ile geri dönüştürülmüş kumaşların kullanımını önemsiyoruz.

Tüm polyester ürünlerimiz Global Recyled ile Standard (GRS) sertifikasına sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

OEKO - TEX sertifikalı üretim

Ürünlerimizi Türkiye'de üretiyor ve tedarik zincirlerimizi mümkün olduğunca kısa tutarak karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyoruz.

Paketleme

Ambalajlarımızı, tasarım standartlarımızdan ödün vermeden, sürdürülebilir kaynak kullanımı, döngüsellik ve atık yaratmama üzerine tasarlıyoruz.

MİRASIMIZ

Güpür

Mare Style'ın imzası olan güpür dantel ile nesilden nesile aktarabileceğiniz şık ve zamansız ürünler tasarlıyoruz.

Brode

Brode desen tasarımı üzerine 20 yıllık tecrübemizi Mare Style kadınlarına özel işlemeler ile yorumluyoruz.

BY MARE STYLE
Mare Style’ın şık tasarımları ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgür, asil ve elegant... Mare, ismini aldığı dişi atlardan gelen 3 benzersiz özelliği, kumaşa incelikle işliyor. 20 yıllık tecrübesiyle, göz alıcı brode detayları; organik pamuk, keten üzerine işleyerek ürettiği recycle parçalar ile doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiriyor ve sürdürülebilirliği destekliyor.
By Mare Style; kumaştan tasarıma her aşamasında adım adım düşünülen brode detaylar ve zamansız şıklığı birleştirerek tarzınıza ilham verici bir dokunuş yapıyor. Hem sade hem de şık brode detaylı parçalar, dolaplarınızda yer buluyor.
Kendi içinde hikayesi olan tasarımlarla, ruhunda özgürlük olan, sade ve doğayla özdeş by Mare kadının, her ortamda dikkatleri üzerine çekebileceği modeller için kumaşa hayat veriyor.
Tecrübemiz 22 yıllık da olsa heyecanımız yeni…

Sepet

Ara Toplam: 0₺

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.