Seçili Ürünlerde %60'a varan İndirim / ÜCRETSİZ KARGO

Sürdürülebilir Moda Anlayışı ile Daha Temiz Bir Dünya

Çevre kirliliğinin sebepleri arasında dikkat çeken önemli faktörlerden biri de üretim faaliyetleridir. Bu çevre kirliliğine yol açan üretim faaliyetleri arasında tekstil sektörünün üretim faaliyetleri %20’lik bir oranla kirliliğe yol açmaktadır.

Devamını Oku

Teniniz İçin Neden Organik Pamuk ve Organik Keten Tercih Etmelisiniz?

Pek çoğumuzun dolabımızda farklı modellerde, renklerde ve tasarımlarda çeşit çeşit kıyafetler yer alıyor. Satın aldığımız kıyafetleri tercih etmemizde en önemli ölçütlerden biri de ürünün üretildiği materyallerdir. Satın aldığınız kıyafetlerin doğal ve sağlıklı kumaşlardan üretilmesi, kanser başta olmak üzere ciddi ölçülü sağlık sorunlarına yol açabilir.

Devamını Oku

Çevre Dostu Organik Pamuk ve Keten

Tekstil endüstrisinin üretim sürecinde doğaya verdiği zararı en aza indirgenmesi için sürdürülebilir üretimin desteklenmesi önemlidir.

Devamını Oku

BY MARE STYLE
Mare Style’ın şık tasarımları ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgür, asil ve elegant... Mare, ismini aldığı dişi atlardan gelen 3 benzersiz özelliği, kumaşa incelikle işliyor. 20 yıllık tecrübesiyle, göz alıcı brode detayları; organik pamuk, keten üzerine işleyerek ürettiği recycle parçalar ile doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiriyor ve sürdürülebilirliği destekliyor.
By Mare Style; kumaştan tasarıma her aşamasında adım adım düşünülen brode detaylar ve zamansız şıklığı birleştirerek tarzınıza ilham verici bir dokunuş yapıyor. Hem sade hem de şık brode detaylı parçalar, dolaplarınızda yer buluyor.
Kendi içinde hikayesi olan tasarımlarla, ruhunda özgürlük olan, sade ve doğayla özdeş by Mare kadının, her ortamda dikkatleri üzerine çekebileceği modeller için kumaşa hayat veriyor.
Tecrübemiz 22 yıllık da olsa heyecanımız yeni…

Sepet

Ara Toplam: 0₺

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.