Seçili Ürünlerde %60'a varan İndirim / ÜCRETSİZ KARGO

By Mare Style Plaj Şıklığı Koleksiyonu

Sıcak yaz günlerinin tadını deniz kıyısında, havuzda ya da plajda çıkaranlardan mısınız? By Mare Style Plaj Şıklığı Koleksiyonu’nun özel ve modern brode detaylar ile zenginleştirilmiş brode plaj elbisesi, brode kimono, brode top crop, brode detaylı büstiyer modelleri arasından tarzınıza ve zevkinize en uygun modelleri keşfederek brode şıklığını plaj şıklığı ile bir arada deneyimleyebilirsiniz.

Doğal renklerden oluşan, organik pamuk, keten ve recylce materyallerden üretilen ve incelikle işlenen recycle brode tasarımlar ile hem rahat hem de şık plaj kombinleri oluşturabilirsiniz. Vücuda nefes aldıran, terletmeyen ve hafif bir yapıya sahip brode desenler ile zenginleştirilmiş parçalardan oluşan plaj şıklığı koleksiyonu ile asil , güçlü ve elegant Mare Kadını özgün tarzını plaj deneyimine de taşıyor


 

BY MARE STYLE
Mare Style’ın şık tasarımları ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgür, asil ve elegant... Mare, ismini aldığı dişi atlardan gelen 3 benzersiz özelliği, kumaşa incelikle işliyor. 20 yıllık tecrübesiyle, göz alıcı brode detayları; organik pamuk, keten üzerine işleyerek ürettiği recycle parçalar ile doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiriyor ve sürdürülebilirliği destekliyor.
By Mare Style; kumaştan tasarıma her aşamasında adım adım düşünülen brode detaylar ve zamansız şıklığı birleştirerek tarzınıza ilham verici bir dokunuş yapıyor. Hem sade hem de şık brode detaylı parçalar, dolaplarınızda yer buluyor.
Kendi içinde hikayesi olan tasarımlarla, ruhunda özgürlük olan, sade ve doğayla özdeş by Mare kadının, her ortamda dikkatleri üzerine çekebileceği modeller için kumaşa hayat veriyor.
Tecrübemiz 22 yıllık da olsa heyecanımız yeni…

Sepet

Ara Toplam: 0₺

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.