Seçili Ürünlerde %60'a varan İndirim / ÜCRETSİZ KARGO

Brode Koleksiyonları

Zamansız, sade bir şıklığın anahtarı olan brode desenler, arzu ettiğiniz etkileyici bir görünüme kavuşmak için tercih edebileceğiniz desenler arasında yer almakta. Modası geçmeyen ve pek çok kadının çocukluğunda yeri olan brode desenler ile zenginleştirilmiş By Mare Style brode koleksiyonlarına göz atarak tarzınıza zarafet katan bir dokunuş yapabilirsiniz.

By Mare Style’ın “şehir şıklığı”, “plaj şıklığı”, “hafta sonu şıklığı” ve “free friday” koleksiyonlarını keşfederek; tatilde, hafta sonlarında, hafta içi ofiste, plajda arzu ettiğiniz etkileyici bir görünüme kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Koleksiyonlarda yer alan brode elbise, brode, etek, brode  ve keten şort, brode  ve keten bluz ve gömlek modelleri arasından tarzınıza ve zevkinize en uygun olan modelleri tercih ederek şık ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Recyle özellik gösteren materyallerden ve organik pamuktan üretilmiş şık parçalardan oluşan By Mare Style brode koleksiyonları sürdürülebilir yaşam ve doğayı koruma konusunda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.

BY MARE STYLE
Mare Style’ın şık tasarımları ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgür, asil ve elegant... Mare, ismini aldığı dişi atlardan gelen 3 benzersiz özelliği, kumaşa incelikle işliyor. 20 yıllık tecrübesiyle, göz alıcı brode detayları; organik pamuk, keten üzerine işleyerek ürettiği recycle parçalar ile doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiriyor ve sürdürülebilirliği destekliyor.
By Mare Style; kumaştan tasarıma her aşamasında adım adım düşünülen brode detaylar ve zamansız şıklığı birleştirerek tarzınıza ilham verici bir dokunuş yapıyor. Hem sade hem de şık brode detaylı parçalar, dolaplarınızda yer buluyor.
Kendi içinde hikayesi olan tasarımlarla, ruhunda özgürlük olan, sade ve doğayla özdeş by Mare kadının, her ortamda dikkatleri üzerine çekebileceği modeller için kumaşa hayat veriyor.
Tecrübemiz 22 yıllık da olsa heyecanımız yeni…

Sepet

Ara Toplam: 0₺

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.