Seçili Ürünlerde %60'a varan İndirim / ÜCRETSİZ KARGO

Brode Üst Giyim

Zamansız şıklık yaratan ve modası asla geçmeyen brode detaylar; geçmişten günümüze kadınların giyim tercihleri arasında kendisine yer bulmuştur. Şıklığın ve rahatlığın bir arada hayat bulduğu  modern brode desenler ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz aksesuar, ayakkabı ve çanta ile ister spor ve casual ister daha daha formal görünüme sahip olan brode detaylı kombinler oluşturabilirsiniz. Brode detaylara sahip bluz, gömlek ya da ceket modelleri arasından tarzınızı ve zevkinizi en uygun modeller arasında tercih yapabilirsiniz.

İş hayatınızda sizlere eşlik edebilecek ceketler ve brode gömlek modelleri arasından en uygun modeli tercih ederek; brode şıklığını iş yaşamına taşıyabilirsiniz.

By Mare Style’ın modern detaylara sahip ten, organik pamuk ve recycle materyallere dokunmuş elegant parçaları ile özgün tarzınızı ortaya koyabilir; saf pamuktan elde edilen organik  brode bluz, gömlek ve ceket modelleri tercih ederek hem cildinizin rahat nefes almasını sağlayabilir hem de doğayı korumak için üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirebilirsiniz.

BY MARE STYLE
Mare Style’ın şık tasarımları ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgür, asil ve elegant... Mare, ismini aldığı dişi atlardan gelen 3 benzersiz özelliği, kumaşa incelikle işliyor. 20 yıllık tecrübesiyle, göz alıcı brode detayları; organik pamuk, keten üzerine işleyerek ürettiği recycle parçalar ile doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiriyor ve sürdürülebilirliği destekliyor.
By Mare Style; kumaştan tasarıma her aşamasında adım adım düşünülen brode detaylar ve zamansız şıklığı birleştirerek tarzınıza ilham verici bir dokunuş yapıyor. Hem sade hem de şık brode detaylı parçalar, dolaplarınızda yer buluyor.
Kendi içinde hikayesi olan tasarımlarla, ruhunda özgürlük olan, sade ve doğayla özdeş by Mare kadının, her ortamda dikkatleri üzerine çekebileceği modeller için kumaşa hayat veriyor.
Tecrübemiz 22 yıllık da olsa heyecanımız yeni…

Sepet

Ara Toplam: 0₺

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.